POKAŻ KOSZYK

Pomoc / FAQ

Wszystkie informacje na temat Reklamacji znajdują się w Regulaminie.
Wystarczy zadzwonić pod numer 512 401 302 lub też napisać do nas na adres bok@biurosi.pl, a w ciągu 24h skontaktuje się z Tobą Biuro Obsługi Klienta.
To bardzo proste! W prawym górnym rogu naszej strony www.BiuroSi.pl pod polami "login" i "hasło", kliknij "Zarejestruj się", a zostaniesz przekierowany/a formularza rejestracyjnego. Po wypełnieniu wszystkich pól oznaczonych gwiazdką i zaakceptowaniu regulaminu oraz potwierdzeniu poprawności wpisanych przez Ciebie danych, wysłany zostanie automatycznie e-mail potwierdzający rejestrację z linkiem aktywacyjnym. Aby aktywować Twoje konto kliknij na link aktywacyjny. W następnym mailu otrzymasz swój login i hasło, a także skontaktuje się z Tobą Biuro Obsługi Klienta, aby upewnić się, że wszystkie dane są poprawne. W tym momencie możesz już złożyć swoje pierwsze zamówienie!
Aby złożyć pierwsze zamówienie najlepiej zarejestrować się na www.BiuroSi.pl. W prawym górnym rogu pod okienkiem ?login? i ?hasło?, kliknij "Zarejestruj się", a zostaniesz przekierowany/a do formularza rejestracyjnego. Po wypełnieniu wszystkich pól oznaczonych gwiazdką i zaakceptowaniu regulaminu oraz potwierdzeniu poprawności wpisanych danych wysłany zostanie e-mail potwierdzający rejestrację z linkiem aktywacyjnym. Aby aktywować Twoje konto kliknij na link aktywacyjny. W następnym mailu otrzymasz swój login i hasło. Skontaktuje się z Tobą pracownik Biura Obsługi Klienta, aby upewnić się, że wszystkie dane są poprawne i poinformować Cię, kto jest Twoim opiekunem handlowym. W tym momencie możesz już złożyć swoje pierwsze zamówienie!

© 2012 EMTE Sp. z o.o. - wszelkie prawa zastrzeżone | engine by Pointer | Design & FrontEnd development by milionoczu 2015