POKAŻ KOSZYK

BIUROSI TO KOMPLEKSOWA OBSŁUGA FIRM

BiuroSi zajmuje się kompleksową obsługą firm w zakresie zaopatrzenia w artykuły biurowe, materiały eksploatacyjne, oraz higieniczne i spożywcze. Oferuje też wiele usług dodatkowych takich jak przygotowanie wizytówek, pieczątek, materiałów reklamowych; odbiór i utylizacja tonerów; przechowywanie i dystrybucja materiałów informacyjnych; dostawy produktów nietypowych i wiele innych.

Na rynku jesteśmy obecni
od 1998 roku

Klienci ogólnopolscy
WIELOODZIAŁOWI

Wspólnie zdobywamy doświadczenia w obsłudze Klientów ogólnopolskich, wielooddziałowych. Dla takich klientów przygotowaliśmy rozwiązania systemowe dedykowane ich specyfice funkcjonowania.

Mali i Średni
Przedsiębiorcy

BiuroSi wychodzi również na przeciw małym i średnim przedsiębiorstwom. Proponujemy Państwu innowacyjne rozwiązania w zakresie zarządzania zakupami artykułów biurowych. Naszym celem jest stała i rozwojowa współpraca z naszymi Klientami oraz budowanie z nimi bliskich, długoterminowych relacji, aby zaproponować jak najlepiej dopasowaną ofertę do potrzeb każdej firmy.


OPTYMALIZUJEMY KOSZTY

Zależy nam przede wszystkim na tym, aby dostarczać produkty najwyższej jakości, które są wydajne w długim okresie użytkowania, dzięki czemu optymalizują koszty (TCO) i pracę biura. To, co sprzedajemy świadczy o nas samych.


POMAGAMY I PODPOWIADAMY

Dbamy o naszych Klientów służąc im radą i pomocą. Pomagamy dobrać materiały biurowe odpowiednio dostosowane do potrzeb i portfela każdego Klienta. Satysfakcja naszych Klientów jest dla nas najwyższym priorytetem.

JESTEŚMY OTWARCI NA WSZELKIE UWAGI

i konstruktywną krytykę, które pomogą nam rozwijać się, doskonalić nasze usługi oraz
relacje z Klientami. Będziemy wdzięczni za Państwa komentarze i propozycje.

WYŚLIJ NAM SWOJE SUGESTIE

© 2012 EMTE Sp. z o.o. - wszelkie prawa zastrzeżone | engine by Pointer | Design & FrontEnd development by milionoczu 2015